Схема проїзду
Новини
  • 26.03 2022
    Загальноміський суботник

    Працівники нашого закладу взяли активну участь у загальноміському суботнику , прибирали територію закладу, висаджували квіти, обрізали дерева, перекопували...

Архів новин

Соціально-педагогічні послуги

Соціальний педагог налагоджує ефективну роботу між спеціалістами, відповідних служб: служба у справах дітей, центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, опікунськими радами, селищними радами, спеціалістами служб опіки та піклування.

Проводить роботу по пристосуванню дітей до соціуму.

ПОРАДИ БАТЬКАМ

 

- Якомога частiше спостерiгайте за поведiнкою дитини пiд час спiлкування з іншими дiтьми, спiльних ігор.

- Розмовляйте з дитиною про  її  перебування в дитячому садку, на подвір'ї (iз ким гралась? Хто є твоїм другом? чому? про що розмовляє з іншими дітьми?). 

 - Будьте уважним спiврозмовником, разом iз дитиною з' ясуйте причини та правильнiстъ  її  поведінки щодо iнших дітей. Проводьте бесiди з дитиною про її однолітків  iз групи, сусiдських дітей. Спонукайте, щоб дитина сказала щось позитивне про них, про риси характеру, таланти, вмiння, а не про зовнішність. 

- Разом iз дитиною намалюйте її друзiв, виготовте подарунки для них до дня народженняі нших свят.

 - Привчайте дитину бути вiдповiдальною перед iншими, дотримуватись правил поведінки, завжди замислюватись над своїми вчинками та вчинками iнших дiтей, дорослих, знаходити правильне розв'язання складної ситуації.

 - Пограйтесь у гру «Добре-погано», дорослий запитує – дитина відповідає,пояснює свою відповідь.), у рольові ігри: «Сім'я», «Дитячий садок»,доручайте дитині різні  доручення, стимулюйте їх   самостійністъ.

- Пiдтримуйте та пiдбадьорюйте дитину, радiйте за неї, хвалiть за хорошу поведінку. Станьте прикладом для наслiдування, демонструйте бажану поведiнку, пояснюйте свої вчинки.