Схема проїзду
Загальноміський суботник
Працівники нашого закладу взяли активну участь у загальноміському суботнику , прибирали територію закладу, висаджували квіти, обрізали дерева, перекопували зелені зони та прибирали пале листя.
![IMG-60323b98d8b57861b4247c9511365155-V](/images/stories/18.03.14/IMG-60323b98d8b57861b4247c9511365155-V.jpg)
![IMG-afe3b1e1d096239fa6ca7344404a0bf8-V](/images/stories/18.03.14/IMG-afe3b1e1d096239fa6ca7344404a0bf8-V.jpg)
![IMG-2e5088cd52b23df65fb10f92cdf24a8d-V](/images/stories/18.03.14/IMG-2e5088cd52b23df65fb10f92cdf24a8d-V.jpg)
![IMG-e6865e064c24092bdcc6d383e9f4e13b-V](/images/stories/18.03.14/IMG-e6865e064c24092bdcc6d383e9f4e13b-V.jpg)
![IMG-50d2d99c5b7ce25a5334b7d50c77f44a-V](/images/stories/18.03.14/IMG-50d2d99c5b7ce25a5334b7d50c77f44a-V.jpg)
![IMG-792748275823f9b057641ed780df60de-V](/images/stories/18.03.14/IMG-792748275823f9b057641ed780df60de-V.jpg)
Працівники нашого закладу взяли активну участь у загальноміському суботнику , прибирали територію закладу, висаджували квіти, обрізали дерева, перекопували зелені зони та прибирали пале листя.
Україна, 73006, м.Херсон, вул. Лавреньова, 9А
dnzcrd60@ukr.net