Новини


«Summer kids fest»  26.06 2019

При центрі розвитку дитини в Херсонському ясла-садку компенсуючого типу №60 з 1 по 27 червня  2019 року працював літній оздоровчий білінгвальний англомовний дитячий табір «Summer kids fest», метою якого було поглиблення знань вивчення англійської мови у дітей дошкільного віку.

Час в таборі проходив весело. Робота проходила за білінгвальним напрямком: перша половина дня - англійською мовою, друга – українською.

Кожен день розпочинався з проведення зарядки, де всі команди звучали англійською мовою та під супровід дитячих англомовних пісень. Після зарядки проходила лінійка, де кожен загін отримував завдання відповідно до теми дня. Табірний день був у дітей насичений, творчий, наповнений розучуванням нових тематичних слів, іграми, танцями, водними іграми, спортивними змаганнями, флешмобами і все на англійській мові. Діти із задоволенням виконували кожні завдання, розвиваючи свої вміння, пам’ять, увагу, творчість.

До кожного тижня була підібрана окрема тема, в кінці якого відбувалися показові виховні заходи, на яких діти репрезентували свої знання перед батьками та гостями у вигляді англомовної дитячої казки.

До участі у виховних заходах активно були залучені батьки, як у підготовці костюмів, так і в підтримці дитини. В знак цього кожна активна родина отримала подяки та грамоти.

Діти отримали велику насолоду у вивченні іноземної мови. Оволоділи великим запасом нових слів, фраз, і активно використовують свої знання у повсякденному житті, що дуже радує як їх вихователів, так і особливо їх батьків.

изображение viber_2019-06-21_19-42-40изображение viber_2019-06-25_12-42-39изображение viber_2019-06-25_12-42-43изображение viber_2019-06-25_12-42-51


Kids fest  03.06 2019

3 червня 2019 року  розпочав роботу білінгвальний табор (українсько-англійський) «Kids fest» з поглибленим вивченням англійської мови.

Під час урочистого відкриття табору всі білінгвальні групи повідомили свої назви та девізи, продекламували віршики англійською мовою та заспівали англомовні пісні. У цей день до дітей завітали казкові гості – Цукерочка та Lallipop, а також, приїхали гарні друзі із Діснейленду – Міккі Маус та Мінні Маус.

Батьки та гості отримали позитивні емоції від свята, були враженні талантами дітей. Особливо сподобалися знання іноземної мови. Свято пройшло яскраво та дуже весело в ритмічному русі.

Білінгвальний табір «Kids fest» буде працювати весь місяць. Кожен день дітям організовують святкову програму. Кожного ранку дітей будуть зустрічати на святковій лінійці, де вони на іноземній мові розповідатимуть свій девіз, прийматимуть участь в активних іграх, флеш-мобах.

Протягом всього дня діти будуть спілкуватися на англійській мові, вчитимуть нові слова, вірші та пісні відповідно розпланованих лексичних тем.

Наш табір забезпечить дітям прекрасний відпочинок, насичений безліччю ігор, майстер-класів, флеш-мобів та вражень.

IMG 3182 IMG 3206 IMG 3260 IMG 3265


Випускний бал  03.06 2019

Свято випускного в дитячому садку – це знаменна подія не тільки для дітей, а й для їх батьків. Перший випускний у житі - це завжди хвилююче. Не так давно батьки привели діток до садочка, довірили нашому колективу найцінніший скарб – свою малечу. Минуло кілька років... І ось він результат – вже дорослі, розумні, творчі, виховані громадяни, наше майбутнє!

30, 31 травня 2019р. у нашому закладі пройшли Випускні бали у групах «Ромашка», «Сонечко», «Світлячок».

Цього дня гостей вечора зустріла святково вбрана зала в стилі «Прованс». Скрізь можна було побачити безліч квітів та повітряних кульок. Випускники були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сукнях, хлопці, як справжні кавалери, – у краватках. Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і педагоги закладу. Під час свята  маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців.

Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та педагогів, так як, саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а  головне – здорових дітей, – дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

З вітальним словом до  маленьких випускників звернулася директор нашого закладу Вороніна М.В., вона побажала діткам бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань.

Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишаться у наших випускників на все життя!


І тур міської спартакіади «Крок до Олімпу»  18.04 2019

17 квітня 2019р. вихованці старших дошкільних груп «Перлинка», «Ромашка» прийняли учать у І турі міської спартакіади для дошкільників «Крок до Олімпу».

Діти приймали участь у естафетах, конкурсах, флеш-мобі, виконали розминку з обручами, показали свою спритність, майстерність, здобуті за навчальний рік уміння та навички.

Змагання пройшли весело, педагоги нашого закладу підтримували та підбадьорювали спортсменів під час естафет.

Наприкінці змагань було відібрано найкращих спортсменів для подальшої участі у міській спартакіаді «Крок до Олімпу».

1ТЦО 2ТЦО 3КРО 5КРО


Сторінка 1 з 32