Новини


Тиждень безпеки дитини та День цивільного захисту  18.04 2019

Батьки, вихователі повинні пам’ятати, що від їх правильних дій і поведінки залежить життя та здоров’я наших дітей, як у повсякденному житті, так і в умовах надзвичайних ситуацій.

Важливим етапом роботи з цивільного захисту у закладі дошкільної освіти є проведення «Тижня безпеки дитини». Адже саме під час його проведення можна побачити реальну готовність учасників освітнього процесу до дій в умовах надзвичайної ситуації.

Головна мета цього заходу – практично закріпити у пам’яті дітей зміст отриманих знань та формувати навички правильної поведінки в екстремальних ситуаціях.

У нашому закладі велика увага приділяється організації безпеки життєдіяльності дітей та цивільному захисту. Одне із провідних завдань – навчити дітей берегти власне і цінувати чуже життя та здоров’я, впевнено почуватися у будь-яких ситуаціях і приходити на допомогу іншим.

18 квітня 2019 р. у нашому закладі проведено спортивну розвагу, присвячену «Дню цивільного захисту» в рамках «Тижня безпеки дитини». Діти в ігровій формі продемонстрували засвоєнні знання  про поведінку в надзвичайній ситуації, навички та вміння користуватися засобами індивідуального захисту в умовах надзвичайної ситуації.

Діти кожної вікової групи продемонстрували роботу служби поліції (гр. «Ромашка», «Перлинка»), МЧС (гр. «Світлячок»), пожежників (гр. «Калинка»), швидкої допомоги (гр. «Перлинка», «Струмочок»). Діти приймали участь в різноманітних конкурсах, естафетах.

Також, малята переглянули театральну виставу про правила поведінки з вогнем та під час пожежі. Приймали участь у вікторинах, відгадували загадки.

Завдяки проведеному «Дню цивільного захисту» діти та педагоги удосконалили теоретичні знання та практичні навичок дій в умовах екстремальних ситуацій.

12 тцо 22 ттт

55555555555 66666666667777777
Детальніше...

І тур міської спартакіади «Крок до Олімпу»  18.04 2019

17 квітня 2019р. вихованці старших дошкільних груп «Перлинка», «Ромашка» прийняли учать у І турі міської спартакіади для дошкільників «Крок до Олімпу».

Діти приймали участь у естафетах, конкурсах, флеш-мобі, виконали розминку з обручами, показали свою спритність, майстерність, здобуті за навчальний рік уміння та навички.

Змагання пройшли весело, педагоги нашого закладу підтримували та підбадьорювали спортсменів під час естафет.

Наприкінці змагань було відібрано найкращих спортсменів для подальшої участі у міській спартакіаді «Крок до Олімпу».

1ТЦО 2ТЦО 3КРО 5КРО


8 Березня – свято радості, любові, посмішок і тепла!  05.03 2019

Березень — перший місяць вес­ни. Навесні народжується все чарівне. У  березні ми відзначаємо свято на­ших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь, бабусь та сестричок. Цей день несе для всіх ніжність і красу.

Разом із приходом весни у нашому закладі  розпочалися святкові ранки присвячені Міжнародному жіночому дню - 8 Березня. Наші діти по-різному вітали з цим весняним святом своїх мам, бабусь, сестричок і усіх жінок.

Малята дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями, дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів, та неперевершеним дитячим артистизмом.

На святі звучали лагідні пісні про матусю та бабусь, дитячий гумор, слова вдячності і любові. Діти приймали участь у цікавих іграх.

Свято 8 березня у закладі пройшло цікаво й весело. А найкращим результатом свята стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків.

IMG-94d2f2cc0416047ac9c4b9195de3f97d-V

IMG-6ad7b22c128bdbe007f2ec0ca315a132-V

IMG-95ee796c400aab51d443c66d6eec3dd9-V 


Співпраця з науково-практичним центром корекції, реабілітації та розвитку дітей і молоді  27.02 2019

У рамках співпраці нашого закладу з науково-практичним центром корекції, реабілітації та розвитку дітей і молоді (підпорядкованому медичному факультету Херсонського державного університету) відбулася зустріч педагогів закладу з доцентом кафедри корекційної освіти Херсонського державного університету.

Поліщук Сабіна Вікторівна запропонувала прослухати лекцію на тему «Альтернативна або додаткова комунікація в навчанні дітей
з  порушеннями  розвитку», поділилась досвідом роботи з даного напряму. Сабіна Вікторівна надала кваліфіковану консультацію спеціалістам нашого закладу, відповіла на всі питання.

Обговорюючи дану тему педагоги нашого закладу розповіли про практичне застосування системи альтернативної комунікації PECS, продемонстрували розроблену комунікативну книгу.

Зустріч пройшла продуктивно, у тісній співпраці педагогів нашого закладу та доцента кафедри корекційної освіти Херсонського державного університету. 

1 2 


Сторінка 1 з 32