Схема проїзду
Новини
  • 26.03 2022
    Загальноміський суботник

    Працівники нашого закладу взяли активну участь у загальноміському суботнику , прибирали територію закладу, висаджували квіти, обрізали дерева, перекопували...

Архів новин

COVID-19

covid19-web-2

img1583132555

gryp koronaффффф

12

3

5

Наш заклад у своїй роботі керується Постановою Головного державного лікаря України від 22.08.2020 № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та вимог до організації роботи закладів дошкільної освіти в умовах карантину з присутністю дітей.

7

9

8

Пам'ятка для батьків

про особливі умови роботи закладу

 на період карантину

1.    Усім працівникам закладу перед початком зміни обов’язково проводиться температурний скринінг. Запроваджено масочний режим для усіх працівників.

2.    Батьки приводять дітей строго до 800 год.

3.    Діти при вході у ясла-садок ОБОВ’ЯЗКОВО проходять температурний скринінг у медичного працівника. Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 або ознаки респіраторних захворювань на початковому скринінзі не допускаються до відвідування закладу. При поточному скринінзі – ізолюються з обов’язковим інформуванням медичного працівника та батьків. Температурний скринінг проводиться перед обідом та після вечері з занесенням показників у відповідний журнал.

4.    Батьки та супроводжуючі особи повинні одягати респіратор або захисну маску (у тому числі саморобну), так, щоб були покриті ніс та рот. Очікування на території повинно бути обмежено.

5.    Заводити та забирати дитину, згідно схеми маршруту, з дотриманням соціальної дистанції (1,5 метри), а працівники закладу забезпечуватимуть прийом та супровід дітей до групових приміщень.

6.    Віддавши дитину працівнику або забравши, батьки повинні негайно залишити територію закладу.

7.    У недоступному для дітей місці у роздягальні, санітарній кімнаті, буфетній розміщуються дезінфікуючі засоби.

8.    Всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей (термометрія, обробка рук антисептиком, миття рук, навчання правилам етикету кашлю тощо) проводяться в ігровій формі та за особистим прикладом працівників закладу.

9.    На період карантину забороняється:

- використання м'яких іграшок;

- використання килимів з довгим ворсом;

- перебування у вуличному взутті всередині приміщень;

- проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш, ніж однієї групи та за присутності глядачів (відвідувачів);

     - ігри з водою та піском на вулиці.

   Батьки повинні свідомо ставитися до ситуації, в якій працюватиме ясла-садок та надавати правдиву інформацію про стан здоров'я своїх дітей та інших членів родини.