Схема проїзду
Новини
Архів новин

Оздоровчі послуги

Су джок терапія для всіх

 Су-Джок терапія — це система лікування шляхом стимуляції певних точок різними методами (голками, насінням, лазером, пальцевим тиском). Дані точки розташовуються в області кисті і стопи людини.

В корейській мові „су-джок” означає „кисть-стопа”. Кисть і стопа є „дзеркальним відображенням” тіла людини, і володіють функцією „дистанційного керування”, яка може використовуватися для лікування захворювань. Дія на певні точки нормалізує енергетичний стан меридіанів тіла і є ефективним методом лікування багатьох захворювань.

_su-jok_1

 

 

 

Заняття з фізичної культури загартовують та зміцнюють здоров’я, розвивають спритність, гнучкість, витривалість та силу м’язів, вміння орієнтуватися у просторі, спонукають дітей до бажання підтримувати своє здоров’я, розвивають потребу у щоденній руховій діяльності, викликають інтерес до занять спортом. Спортивна зала облаштована сучасним корекційним обладнанням.

Інструктор з ЛФК проводить заняття з корекції ортопедичних вад. На формування постави великий вплив має статико – динамічна функція стопи. Для зміцнення й розвитку м’язів і зв’язок стопи проводиться масаж, виконують корегувальні вправи, ходьба по корекційним доріжкам.

Систематичні заняття з дітьми сприяють правильному формуванню стопи, тому проводяться вправи на релаксацію – поперемінна напруги й розслаблення м’язів стопи.

Сенсорно – кульковий басейн використовується для точкового масажу.

На належному рівні налагоджена лікувально – профілактична робота. Є в наявності масажний кабінет, кабінет ЛФК, фізіотерапії, стоматологічний, тренажерна зала.

На належному рівні налагоджена лікувально – профілактична робота.

Фізіотерапевтичний кабінет оснащений лікувально – профілактичним обладнанням:

- надсучасний апарат Синглетно – кисневої терапії для приготування коктельно - кисневої суміші (пінки),

- апарат КУФ (Кварцовий ультрафіолетовий опромінювач),

- ЛОР апаратом «Лор-3» для лікування ангін різної етіології тонзилітів, ринітів,

- сучасний електро – масажний прилад для лікування міалгій, для зняття больового синдрому.

Використовуються :

- ультразвуковий інгалятор для лікування гострих респіраторних вірусних захворювань;

- ампліпульс, та апарат «РАНГЕТ», як профілактика лікування енурезів,

ортопедичних порушень;

- сучасний ультразвуковий апарат для проведення аромотерапії з використанням гіпоалергенних ефірних олій;

- бактерицидні лампи для лікування кожних захворювань.

Проводиться:

- УВЧ терапія при лікуванні гострих отитів за призначенням ЛОР лікаря;

- профілактика ГОРЗ для покращення імунного статусу.

Стоматологічний кабінет закладу оснащений всіма засобами для лікування молочних та постійних зубів у дітей. Досвідчений дитячий лікар – стоматолог працює постійно, проводить профілактику та лікування стоматологічних захворювань у дітей як твердих тканин зуба так і слизової оболонки порожнини рота.

Лікар – стоматолог підтримує тісний зв’язок з міською стоматологічною поліклінікою, щелепо – лицевим відділенням обласної лікарні, консультує дітей, які потребують щелепо – лицевих хірургічно втручань при вроджених аномаліях розвитку щелепо – лицевої області.

Дитячий лікар – стоматолог постійно працює в тандемі з вчителями – логопедами та вчителями – дефектологами. При аномаліях прикусу проводиться профілактика та лікування у ортодонта.

Ігри, розваги, фізкультурні вправи, катання на гойдалках, спортивних гірках дозволяють дітям отримати заряд бадьорості, збуджують апетит, сприяють загальному зміцненню здоров’я, підвищують емоційний стан.

Спортивні змагання є невід’ємною частиною дитинства, під час яких розвиваються воля, витривалість, контроль над своїм емоційним станом, почуття колективізму, навчання правилам в різних видах діяльності.

Тренажерний зал викликає у дітей бажання стати сильними, міцними. Під час занять у цьому залі у дітей укріплюється кістково – м’язовий апарат, розвивається дихання, моторні та сенсорні функції, виховується почуття рівноваги, правильна постава.