Схема проїзду
Новини
 • 26.03 2022
  Загальноміський суботник

  Працівники нашого закладу взяли активну участь у загальноміському суботнику , прибирали територію закладу, висаджували квіти, обрізали дерева, перекопували...

Архів новин

Переваги нашого закладу

НАШЕ КРЕДО:

«ДИТИНА ЗАМОВЛЯЄ РОЗВИТОК»

Ми – заклад нового типу, функції якого виходять за межі традиційних. Це ефективна форма здобуття дошкільної освіти.

Найголовнішою перевагою нашого закладу – є любов до дітей та творчий професіоналізм педагогів.

 1. Наш ясла-садок україномовний.
 2. Домашній затишок. Саме наш заклад дошкільної освіти стає для Ваших малят приємним та цікавим місцем, де вони почуваються комфортно завдяки досвідченим і доброзичливим педагогам, теплій та щасливій атмосфері. Коротке розставання з батьками сприймається дітьми легко і без особливих проблем. Умови в нашому закладі наближені до домашніх – велика кількість іграшок, наочного та демонстраційного матеріалу, мобільні, ергономічні та зручні меблі (які відповідають вікові та зросту дітей), безпечні та яскраві дитячі майданчики. Навіть вхід до нашого садочка схожий на вхід у чарівну казкову країну дитинства! Де діти відчуватимуть себе щасливими, перебуваючи в атмосфері добра, взаємодовіри і активного вивчення Світу.
 3. Центр раннього розвитку дитини, де розвиваючі заняття з дитиною проходять разом з мамою, що допомагає дитині краще адаптуватися до соціального середовища, здобути  перші навички спілкування, взаємодії, навчання.
 4. Міні-садок – це комфортне середовище для Вашого малюка! Заняття у міні-садочку спрямовані на всебічний розвиток та соціалізацію дитини. Основна частина часу перебування дитини в нашому просторі розрахована на відвідування розвиваючих занять.
 5. Міні-групи. Обмежена кількість дітей у групах покращує результативність освітнього процесу. Увага педагогів спрямована на кожну дитину, жоден малюк не випадає з поля зору дорослих. Педагоги уважно ставляться до індивідуальних можливостей кожного малюка та знаходять ефективний підхід.
 6. Широкий вибір послуг, творчих занять (казкова фізкультура, степ-аеробіка, хореографія, англійська мова, театральний гурток). У нас діти розвиваються всебічно та гармонійно!
 7. Здорова дитина – щаслива дитина та родина. За здоров’ям дітей слідкує медичний персонал закладу (лікар-педіатр, старша сестра медична, сестра медична з масажу, сестра медична зі спелеотерапії, сестра медична з фізіотерапевтичних процедур). У нашому закладі дітям надаються такі медичні послуги: спелеопроцедури (сольовакімната), синглетно-кисневатерапія (коктейлі), фізіотерапевтичні процедури, інгаляційнатерапія, масаж, лікувально-профілактична гімнастика.
 8. Збалансоване, смачне та корисне харчування. У нашому закладі є власний харчоблок, устаткований всім необхідним обладнанням. Кожен етап приготування їжі проходить за міжнародної системи перевірки якості харчування (НАССР).
 9. Безпека, надійність, стабільність. Безпека дітей – наш пріоритет!
 10. Професійна команда педагогів (учитель-логопед, учитель-дефектолог, вихователь, музичнийкерівник, практичний  психолог, соціальний-педагог, інструктор з фізичного виховання, хореограф). У нас працюють щирі, чуйні, веселі, ініціативні та творчі люди. Працюють, перш за все, серцем, а не тільки методиками. Вони люблять свою роботу, постійно підвищують свій професійний рівень, відвідують практичні семінари, тренінги, вебінари. Ми справді пишаємось своєю командою!У нашому закладі створена комфортна та психологічно безпечна атмосфера, що дає можливість дитині  бути самою собою!Ставляться до дітей із повагою, надихаючи їх до нових звершень.
 11. Індивідуальний підхід до кожної дитини.  Для нас в центрі уваги є дитина! Навчання здійснюється малими підгрупами та індивідуально, залежно від завдань, змісту та складності. Доброзичливі та чуйні педагоги пріоритетнуувагу приділяють здоров’ю, особистим потребам, талантам, здібностям і можливостям кожної дитини.
 12. Підготовка дітей до навчання в школі – важливий крок у розвитку Вашої дитини. Усі заняття проходять в ігровій формі з цікавими фізвідпочинками, з гарним позитивним настроєм.
 13. Працюємо з новими інноваційними технологіямиа саме: Су-Джок терапією, аромотерапією, кольоротерапією, біоенергопластикою, SAND-ART, сендплей, арт-терапією, мнемотехнікою, казкотерапією, танцювально-руховою терапією, музикотерапією, елементами театру, ізотерапією, STEM-освітою, альтернативною комунікаційною технологієюPECS, сенсорноюінтеграцією, кінезіотерапією, інформаційно-комунікативноютехнологією, ЛЕГО-конструюванням, методикою Марії Монтессорі.
 14. Комфортні умови навчання та виховання  дітей, а самесучасні та безпечні меблі та обладнання приміщень, дитячі майданчики, дидактичні матеріали та іграшки.

 УСПІШНІ, МУДРІ, КМІТЛИВІ, АКТИВНІ, ЗДОРОВІ МАЛЮКИ ЩАСЛИВІ БАТЬКИ!