Схема проїзду
Новини
 • 15.10 2019
  «Крок до зірок»

  З 02 жовтня до 21 жовтня 2019 року проходить міський конкурс для дошкільників «Крок до Зірок». Вихованці нашого закладу прийняли участь у номінації «До-мі-солька»...

Архів новин

Переваги нашого закладу

НАШЕ КРЕДО:

«ДИТИНА ЗАМОВЛЯЄ РОЗВИТОК»

Ми – заклад нового типу, функції якого виходять за межі традиційних. Це ефективна форма здобуття дошкільної освіти.

Найголовнішою перевагою нашого закладу – є любов до дітей та творчий професіоналізм педагогів.

 1. Домашній затишок. Саме наш садок стає  для ваших малят приємним та цікавим місцем, де вони почуваються комфортно завдяки досвідченим і доброзичливим педагогам, теплій та щасливій атмосфері, відтак коротке розставання з батьками сприймається дітьми легко і без особливих проблем.
 2. Центр раннього розвитку дитини, де розвиваючі заняття з дитиною проходять разом з мамою, що допомагає дитині краще адаптуватися до соціального середовища, здобути  перші навички спілкування, взаємодії, навчання.
 3. Широкий вибір послуг творчих занять (казкова фізкультура, степ-аеробіка, хореографія, англійська мова, театральний гурток). У нас діти розвиваються всебічно та гармонійно!
 4. Здорова дитина – щаслива дитина та родина. За здоров’ям дітей слідкує медичний персонал закладу (лікар-педіатр, старша сестра медична, сестра медична з масажу, сестра медична зі спелеотерапії, сестра медична з фізіотерапевтичних процедур).У нашому закладі дітям надаються такі медичні послуги: спелеопроцедури (сольова кімната), синглетно-киснева терапія (коктейлі), фізіотерапевтичні процедури, інгаляційна терапія, масаж, лікувально-профілактична гімнастика.
 5. Професійна команда педагогів (учитель-логопед, учитель-дефектолог, вихователь, музичний керівник, практичний  психолог, соціальний-педагог, інструктор з фізичного виховання, хореограф). У нашому закладі створена комфортна та психологічно безпечна атмосфера, що дає можливість дитині  бути самою собою!
 6. Індивідуальний підхід до кожної дитини.  Для нас в центрі уваги є дитина!
 7. Працюємо з новими інноваційними технологіями.
 8. Комфортні умови навчання та виховання  дітей, а саме сучасні та безпечні меблі та обладнання приміщень, дитячі майданчики, дидактичні матеріали та іграшки.

УСПІШНІ, МУДРІ, КМІТЛИВІ, АКТИВНІ, ЗДОРОВІ МАЛЮКИ – ЩАСЛИВІ БАТЬКИ!