З днем Перемоги!

Пам’ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом. А ми, молоде покоління, про їхні бойові подвиги, їхнє воєнне життя можемо сьогодні дізнатися тільки з їхніх розповідей, кінофільмів, творів художньої літератури. Шкільні групи закладу Ясла-садок компенсуючого типу - центр розвитку дитини №60 Херсонської міської ради запросили в гості ветерана ВВВ, Ольгу Лазарівну. На честь святкування 9 травня, діти охоче підготували разом з вихователями та педагогом – організатором,  сценарій виховної години «Ми, пам’ятаємо!»

В залі зібралися всі вихованці, персонал нашого закладу, для того, щоб особисто сказати слова вдячності. Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші дідусі за сьогоднішній мир, за надану можливість наступним поколінням жити.

Під час виховної години діти співали фронтові пісні, зачитували листи тих часів, декламували вірші. Серце завмирало  в глядачів коли дитина, з концтабору писала листа своєму татові на фронт. Фіналом стало запрошення ветерана на вальс. Після шалених оплесків і слів вдячності від нашого колективу. Школярі бажали особисто поспілкуватися, в кожної дитини в очах блищало питання. Ольга Лазарівна, відповідала на всі питання допитливої малечі. А потім розповіла про своє особисте життя. Те страшне життя під час війни,концтабір, фронт. Зараз вона вже прабабуся, радіє життю, але сни про страшні часи не дають змогу забути. Війна та біль назавжди залишилася в її пам’яті. Всім ветеранам, всім тим хто йшов до великої Перемоги низький уклін Вам,- мужні солдати Великої  Вітчизняної...

Посміхається ранок травневий,

Трепет спогадів, потиск долонь...

У сльозинках непрохано-щедрих

Знов виблискує вічний вогонь.

Але поряд надійне плече

І дитячі допитливі очі,

І душа, в якій серце тріпоче,

Що Ваш спогад в майбутнє несе.